به نام او

این مدت یعنی از کنکور به اینور دوران تازه ای بود البته اگر راستشو بخواین باید بگم از شهریور 97 که قضیه کنکور شروع شد دوران تازه ای بودش و خداروشکر  اون خستی ها و تمام اتفاقات نا خوشایند گذشت و تموم شد امروز برنامه های زیادی دارم و تقریبا هدفم رو بهتر از قبل میشناسم دارم کارهایی رو انجام میدم که بیشتر جنبه عملی داره و دارم دیدارهای زیادی انجام میدادم با اساتید و ادمای باتجربه میخوام شروع قویی داشته باشم و بتونم خوب پیش برم

یکی از اهدافی که از اولین روزهای که به فکر باستان شناس شدن در ذهنم بود اینه که روزی بتونم بهترین بشم و در دنیا جایگاهی رو بدست بیاریم که لایق یک باستان شناس و ایران شناس ایرانی هست! چیزی که متاسفانه اتفاق میوفته اکثر کتاب های تاریخ و باستان شناسی نوشته خارجی ها و غربی هاست و البته چندتایی هم روسی و ژاپنی و.

اگر چه شاید این حرفم در حال حاضر برای بعضی تداعی فانتزی و توهم کنه ولی این چیزیه که باید بهش برسم به خواست خدا

و تمام تلاشمو خواهم کرد که روزی لایق این باشم که بهم بگن باستان شناس و صرف گرفتن مدرک هدف من نیست گرچه برنامه ای که دارم با گرفتن مدرک دکتری به پایان میرسه ولی با گرفتن مدرک من تنها دانش اموخته باستان شناسی هستم و نه یک باستان شناس این دو باهم خیلی فرق دارن.

دارم تلاش میکنم و سعی میکنم دانش خودمو در مورد سکه شناسی ایران بالا ببرم بعد تکمیل اولین کتابم در مورد سکه شناسی که نخستین تجربه هم برای من خواهد بود وقتمو به سکه شناسی تخصصی تر اختصاص بیشتری بدم و روی یک دوره خاص که حس میکنم احتمالا پادشاهان محلی باشه مثل الیمائی و میشان و شاهان مستقل پارسی یا شاید هم دوره اموی و عباسی که این دومی احتمال بیشتری رو داره و علاقه بیشتری بهش دارم نشون میدم البته باید یک استاد راهنمای خوب هم پیدا کنم مهمترین مشکل و سد راه اینه موزهای ما مخزن تخصصی سکه ندارند و تقریبا کتابهای نوشته شده در پیرامون سکه شناسی بسیار پراکنده هستن و نایاب گاها!!! که من یکی از اهدافم اینه بتونم روزی این خلا رو برطرف کنم.

پایان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها